DonnaHair FORTE

DonnaHAIR® FORTE je unikátny výživový doplnok so zvýšeným obsahom troch aminokyselín, ktoré sú pre štruktúru vlasu kľúčové. Navyše je obohatený o extrakt žihľavy dvojdomej, ktorá podporuje tvorbu keratínu tvoriaceho až 90% vlasov. Vďaka tomu je dosiahnuté:

 1. rýchlejšieho nástupu účinku,
 2. pôsobenie prípravku je dlhodobejšie
 3. výsledná kvalita vlasov viditeľne lepšia.

Jedinečná kombinácia štyroch synergicky pôsobiacich zložiek Forte ActiveTM vytvára priaznivé prostredie pre prirodzený rast, pevnosť a lesk vlasov, kvalitu pokožky a žiarivú farbu vlasov.1,2,3,4,5

Vďaka pestrému a vyváženému zloženiu účinných látok sa jedná o ideálny prípravok v starostlivosti o vlasy, ktorých krásu môžete teraz doplniť aj exkluzívnymi šperkami DonnaHAIR s krištáľmi Swarovski®.

Zloženie DonnaHAIR® FORTE je navyše špeciálne prispôsobené pre tehotné a dojčiace ženy.

Účinky DonnaHAIR® FORTE:

 • pomáha pri zvýšenom vypadávaní vlasov1,2,4
 • podporuje normálny rast vlasov a ich pevnosť1,2,4,5
 • pomáha pri lámaní a štiepení1,2
 • stará sa o kvalitu pokožky hlavy2,3,4
DonnaHAIR FORTE

Prečo zvoliť DonnaHAIR® FORTE?

1. Komplexná cielená starostlivosť o vaše vlasy a pokožku hlavy.

DonnaHAIR® FORTE obsahuje jedinečnú kombináciu štyroch synergicky pôsobiacich zložiek Forte ActiveTM, ktoré vytvárajú priaznivé prostredie pre prirodzený rast, pevnosť a lesk vlasov, kvalitu pokožky a žiarivú farbu vlasov.1,2,3,4,5

1. GROW ACTIVE (výživa a rast) – Podporuje normálny rast vlasov a pomáha pri ich zvýšenom vypadávaní.1,2
2. QUALITY ACTIVE (sila a pevnosť) – Niekoľkými rôznymi mechanizmami udržuje prirodzenú kvalitu vlasov a ich pevnosť.1,2 Pomáha pri lámaní a štiepení.1,2
3. SKIN ACTIVE (pokožka hlavy) – Stará sa o kvalitu pokožky hlavy a vďaka tomu pomáha pri mastných a vysušených vlasoch.2,3 Udržuje prirodzený objem vlasov.
4. COLOR ACTIVE (farba a lesk) – Zahŕňa zmes látok, ktoré udržujú sýtosť prirodzenej farby vlasov a ich lesk.

2. Obsahuje tri aminokyseliny a extrakt zo žihľavy, ktoré majú kľúčový vplyv na kvalitu vlasov.

Každá tobolka DonnaHAIR® FORTE obsahuje vyvážené množstvo dôležitých aminokyselín, vitamínov, minerálov a rastlinných extraktov, ktoré zvnútra a dlhodobo podporujú správnu výživu vašich vlasov.1,2,3,4,5

AMINOKYSELINY
Vlasy sú až z 90% tvorené bielkovinou zvanou keratín, ktorého základnými stavebnými kameňmi sú aminokyseliny a sú teda pre štruktúru vlasu kľúčové. Jediná tobolka DonnaHAIR® FORTE obsahuje zvýšenú dávku troch dôležitých aminokyselín – metionín, cysteín, tyrozín, ktoré sa v priebehu času z vlasov vytrácajú a je potrebné ich v dostatočnom množstve dopĺňať. Vďaka tomu je dosiahnutý rýchlejší nástup účinku, pôsobenie prípravku je dlhodobejšie a výsledná kvalita vlasov viditeľne lepšia.

VITAMÍNY A MINERÁLY
Prípravok DonnaHAIR® FORTE obsahuje komplex dôležitých vitamínov a minerálov, ktoré prispievajú k ochrane buniek vlasov a celého tela pred nepriaznivými účinkami voľných radikálov a podporujú ich prirodzenú regeneráciu.1,2,3 Prípravok obsahuje tieto vitamíny a minerály: B komplex (pivovarské kvasnice), biotín, vitamín A, zinok, kremík.

RASTLINNÉ EXTRAKTY
Extrakt prasličky roľnej a extrakt žihľavy dvojdomej, ktoré sú obsiahnuté aj v tomto prípravku, sú bohatým zdrojom ďalších dôležitých aminokyselín, vitamínov a stopových prvkov.

3. Unikátna kombinácia prírodných účinných látok.

Jediná tobolka DonnaHAIR® FORTE obsahuje zvýšenú dávku aminokyselín, ktoré sú pre štruktúru vlasov kľúčové. Vďaka tomu je dosiahnutý rýchlejší nástup účinku, pôsobenie prípravku je dlhodobejšie a výsledná kvalita vlasov viditeľne lepšia.

DonnaHAIR® FORTE obsahuje:

 • 10 % viac aminokyselín (440 mg aminokyselín)
 • 100% viac biotínu (300 µg biotínu)
 • navyše pivovarské kvasnice
 • navyše extrakt prasličky roľnej a extrakt žihľavy dvojdomej

4. Stačí jedna tobolka denne.

Jedna tobolka DonnaHAIR® FORTE denne obsahuje vyváženú kombináciu a množstvo účinných látok, ktorými cielene vyživujete svoje vlasy. Môžete užívať kedykoľvek počas dňa. Najlepšie výsledky dosiahnete pravidelným užívaním. Priaznivý účinok sa dostavuje už po prvom mesiaci užívania od začatia výživového režimu.

Prípravok DonnaHAIR® FORTE môžu užívať diabetici, tehotné a dojčiace ženy.

1biotín, 2zinok, 3vitamín A, 4extrakt prasličky roľnej, 5extrakt žihľavy dvojdomej

Prípravok DonnaHAIR® FORTE je určený ženám:

jktorých vlasy sú v dôsledku častého farbenia a žehlenia krehké a oslabené
ttrpiacim nadmerným vypadávaním, lámaním a štiepením vlasov
ktoré chcú spomaliť proces šedivenia a vrátiť vlasom ich lesk